Upravit stránku

Elektrárně na míru

Dnes je nutností, aby byl web přehledný nejen na stolním počítači a notebooku, ale také na mobilech a tabletech, kde si spousta uživatelů stránky prohlíží. Vytvořili jsme proto plně responzivní web, který jsme ušili pro potřeby elektrárny. Například jsme vytvořili zobrazení energetických sítí Elektrárny Opatovice v mapových podkladech Google. Je tak skvěle vidět, kam EOP dodává energie. Další byl přehled odstávek a havárií, propsaný do seznamu na web. Když například zákazníkovi elektrárny nefunguje topení, může se jednoduše podívat na internet, kde vidí, kde je problém.

Zhruba v polovině roku 2015 jsme si začali pohrávat s myšlenkou modernizace webu naší společnosti. Musel splňovat moderní trendy, které dnešní weby mají, například přehlednost na všech zařízeních. A od toho jsme začali. Zkusili jsme oslovit pět společností. Proč jsme si vybrali zrovna eBRÁNU? Nenabídla jen dobrou cenu, ale i redakční systém ušitý na míru, zákaznický servis byl odpovídající a jejich přístup byl nejlepší. Celek, který jednotlivé segmenty vytvořily, pro nás byl nejvýhodnější.

MARTIN SÝKORA, PR MANAŽER SPOLEČNOSTI ELEKTRÁRNY OPATOVICE

A jak se nový web povedl z pohledu našeho zákazníka? „Zpětně můžu určitě hodnotit přerod ze starého na nový web jako pozitivní. Nekoukáme se na něj pouze z vizuální stránky, ale využíváme různé nástroje. Jedním z nich je i Google Analytics, kde si dokážeme najít čísla, která nám úspěšnost potvrzují,“ říká PR manažer společnosti EOP Petr Sýkora. Novými stránkami jsme například dokázali zvednout průměrnou dobu strávenou na stránce.

U jednoho projektu nezůstalo

Protože se naše spolupráce osvědčila a nový web je zdárně u konce, svěřila nám Elektrárna Opatovice další projekty. Kromě nového webu jsme rozjeli i informační platformu EVO Opatovice. Týká se technologií energetického využití odpadu.

Myslím, že je hrozně důležité, aby zákazník věděl, co chce a čeho chce dosáhnout. A když bude mít nastavené parametry cesty, kam chce dojít, může oslovit firmu. Ale může si být jistý, že když osloví eBRÁNU, tak mu na té cestě pomůže a pomůže mu vyprecizovat právě ty cíle, kterých chce dosáhnout. A to bych řekl, že je největší přidaná hodnota této společnosti.

MARTIN SÝKORA, PR MANAŽER SPOLEČNOSTI ELEKTRÁRNY OPATOVICE
Nahoru