Upravit stránku

Takhle vznikají úspěšná řešení

Naše první kroky vedly do závodu RD Rýmařov. Vyzkoušeli jsme si, jaké je to být jejich zákazníkem. Poznali jsme nákupní proces a díky tomu jsme mohli navrhnout vhodnou strukturu webu a průběžnou správu online marketingu.
Navrhli jsme tvorbu nového webu a online marketingovou strategii založenou především na budování obsahu.
Sami jsme poznali, že nový web prostě potřebujeme. Navržená strategie přesně odpovídá typu našeho zákazníka.
Lucie MATULOVÁ, DiS.

marketing a propagace RD Rýmařov

Začali jsme s průběžnou tvorbou obsahu. Podle redakčního plánu píšeme články do magazínu, newslettery a novinky. Přidáváme také unikátní popisky ke každému domu a vylepšujeme stávající stránky.
Nejčastějšími zákazníky RD Rýmařov jsou mladé rodiny. Proto na Facebooku pravidelně tvoříme příspěvky, reagujeme na komentáře a dotazy fanoušků, pořádáme soutěže. Nezapomínáme ani na Instagram.
Abychom nepřišli o potenciální zákazníky, investujeme do remarketingových kampaní. Ty nám pomáhají nejen v návštěvnosti, ale i v budování silnějšího brandu.
Výsledky sledujeme a strategii podle nich průběžně upravujeme. Zjistili jsme například, že mezi nejnavštěvovanější články patří rozhovory se zákazníky. Proto se soustředíme hlavně na ně.
Jak tvorba webu, tak jeho marketingový rozvoj a náměty na vylepšení, byly velmi úspěšné. Spolupráce nás baví a rádi se pouštíme i do kreativnějších projektů jako byla infografika Cesta stromu životem.
Lucie MATULOVÁ, DiS.

marketing a propagace RD Rýmařov

Výsledky RD Rýmařov? Ty jsou!

(meziroční srovnání 2014/2015)

Zaznamenali jsme výrazné zvýšení poptávek po našich domech. Kalendář máme plný na třičtvrtě roku dopředu. Tento úspěch z velké části přičítáme právě promyšlené marketingové strategii.
Lucie MATULOVÁ, DiS.

marketing a propagace RD Rýmařov

Nahoru