Upravit stránku

Když si nás firma Wüstenrot vybrala pro e-learningové vzdělávání, byli jsme nadšení, že můžeme znovu pomoci ušetřit velké společnosti nemalé náklady“Začali jsme polehoučku, aby si na online kurzy všichni zaměstnanci Wüstenrot zvykli. Nejdřív jsme vytvořili vzdělávací portál v systému Moodle a nahráli do něj sadu automaticky se vyhodnocujících testů. Testy byly určeny pro účastníky klasických prezenčních školení. Teprve potom jsme do Moodlu nahráli první kompletní online kurzy s informacemi o nových produktech,“ vysvětluje Pavel Formánek, který měl zakázku na starosti.

Během dvou dnů se první kurz dostal k 8 000 lidem, což prezenční školení nemá šanci dokázat. Kromě rychlosti souvisí s e-learningem také obrovská úspora nákladů zejména na organizaci školení, lektorech a času všech účastníků.

O společnosti Wüstenrot - stavební spořitelna a.s.

Wüstenrot - stavební spořitelna, a.s. zahájila svou činnost na podzim roku 1993, v roce, kdy byl přijat zákon o stavebním spoření. Od té doby si získala důvěru statisíců klientů, kterým stavební spoření umožnilo financovat bydlení, vytvořit finanční rezervy na stáří i ušetřit si peníze na jiné potřeby.

Galerie vzdelavani.wuestenrot.cz

1
Nahoru