Upravit stránku

Můžete vlastnit restauraci na příhodně situovaném místě, například mezi dvěma krajskými městy a na úpatí hradu, ale přesto vás, zejména v dnešní nelehké době plné nepříznivých makroekonomickými vyhlídek, s největší pravděpodobností bude trápit nedostatek hostů. Jak tedy získat nové, když neradi opouštíte svoji komfortní zónu a dáváte přednost ověřeným produktům a službám?

Pokud se domníváte, že webová prezentace nemá pro restauraci význam, mýlíte se. Ukázalo se, že modernizace webových stránek se stala, ve spojení s internetovým marketingem, pro restauraci Pod Kunětickou horou sázkou na černého koně. Společnými silami již od počátku přivádíme nové návštěvníky nejen na web, ale především do restaurace.

Webovými stránkami chceme zlepšit image podniku, rozšířit si klientelu a utvrdit zákazníka, že našel to, co hledá,“ přiblížil svoji vizi Libor Novotný, provozovatel restaurace Pod Kuňkou.

Jak to vidí zákazník?

Na výrobu stránek jsme nespěchali a myslím si, že se nám to vyplatilo. Společnými nápady jsme vytvořili prezentaci naší firmy, s kterou jsem spokojen. Po celou dobu výroby jsem spolupracoval s Editou Bečičkovou a tímto jí děkuji za rychlé a nápadité reakce při vzniku stránek
Libor Novotný, provozovatel restaurace Pod Kunětickou horou

O společnosti Restaurace pod Kunětickou horou,s.r.o.

Restaurace pod Kunětickou horou nabízí nejenom turistům a návštěvníkům blízkého hradu útulné a stylově provedené posezení, skvělou českou i mezinárodní kuchyni i ubytování.

Galerie reference www.podkunkou.cz

1
Nahoru