Upravit stránku

S Rýmařovskými spolupracujeme víc než 5 let

Webovou prezentaci rdrymarov.cz jsme v roce 2012 vytvořili coby nový komunikační a prodejní kanál. Hlavním požadavkem společnosti bylo zvýšení návštěvnosti, a proto jsme web vložili do péče našim specialistům internetového marketingu. Ti připravili pečlivě promyšlenou online marketingovou strategii, která na web nejen přivádí návštěvníky, ale hlavně je dokáže proměnit na zákazníky.

Dřevo je již od pradávna považováno za materiál, který má duši. Bývalo stromem, který někde v půdě zažil životní proces - od vyklíčení přes první nesmělé rozhledy nad úrovní země - až po dospělost. Dnes totéž dřevo z obnovitelných zdrojů obklopuje obyvatele domu a má jim co vyprávět. A právě to je poselství, které s sebou nesou montované domy RD Rýmařov.
Lucie MATULOVÁ, DiS., marketing a propagace RD Rýmařov
S eBRÁNOU jsme začali spolupracovat v roce 2012 a dnes jsme velice rádi, že jsme se rozhodli právě pro tuto společnost. Jak tvorba webu, tak jeho marketingový rozvoj a náměty na vylepšení, byly velmi úspěšné.
LUCIE MATULOVÁ, DIS., MARKETING A PROPAGACE RD RÝMAŘOV

Tvorbou webu online byznys nekončí.
Právě naopak!

Bez pořádné strategie a komplexního internetového marketingu bychom těžko něco dokázali. Po spuštění nového webu jsme proto využili všech efektivních marketingových nástrojů - profesionálního copywritingu, různých SEO vychytávek a remarketingu. A to všechno jsme okořenili pravidelnou dávkou hloubkové analytiky.

Vyhodnotili jsme, že uživatelé ve vyhledávačích sháněli čím dál konkrétnější informace o stavbách, a proto jsme se zaměřili na obsah internetových stránek a vrhli se do tvorby nových, zajímavých témat. Díky tomu začal web raketově stoupat ve výsledcích vyhledávání. Jaký byl ale hlavní dopad dlouhodobé práce s obsahem? Rostoucí konverzní poměr webu. A náznaky, že by to mohlo být ještě lepší.

Měřit, vyhodnocovat, ladit…

Ve velkém jsme začali využívat teplotní mapy, uživatelské testování a samozřejmě i čísla z Google Analytics. Zjistili jsme, kam návštěvníci míří, a jak je nasměrovat na správnou cestu po webu. Po roce jsme jim tak stránky opět zpříjemnili, ale tentokrát byly všechny změny postaveny na našich precizních analytických datech.

Efektivní marketing

U Rýmařova jsme nad rámec pravidelné marketingové správy přidali i efektivní newslettery, remarketing pro slovenskou pobočku a profesionální správu sociálních sítí. Dále jsme spolupracovali na grafické přípravě katalogu Luxusních domů řady Exclusive i hlavním katalogu RD Rýmařov. A třešinkou na dortu byly dvě propracované infografiky, které sklidily velký úspěch. 

Čísla stoupají...

Společnými silami a pečlivě naplánovanou strategií jsme za jeden rok navýšili návštěvnost webu rdrymarov.cz o více než 44 %, brandové přístupy jsme zvedli o 10 % a konverze z odeslaných formulářů rozmnožili o 50 %!

On-line byznys máme zajištěný opravdu profesionálně a těšíme se na každé další nápady. Kromě velké profesionality si ceníme toho, že jednání vždy probíhají na přátelské bázi. Je to velmi přínosná a příjemná spolupráce, která nás vážně baví. Investice se nám tak mnohonásobně vrátila.
LUCIE MATULOVÁ, DIS., MARKETING A PROPAGACE RD RÝMAŘOV

RD Rýmařov v číslech

Nahoru