Upravit stránku

Opatovice nad Labem se obrátily na společnost eBRÁNA s žádostí o vytvoření nových obecních stránek, které budou lépe vyhovovat uživatelům. Byla to pro nás výzva, protože, jak asi každý ví z vlastní zkušenosti, orientace na internetových stránkách měst a obcí je mnohdy velmi složitá.

Základním parametrem úspěchu stránek veřejných institucí je především profesionální grafika, a to co nejpřehlednější a nejjednodušší. Na webu se musí umět zorientovat i člověk méně zdatný v práci s počítačem. Web by měl být uživatelsky přívětivý také pro seniory a zrakově hendikepované občany. Pro ně jsme vytvořili ikonu "Pro slabší zrak". Ta je zavede na verzi se základním grafickým uspořádáním a výrazným písmem, které si lze zvětšit podle potřeby.

Na nových webových stránkách se obyvatelé i turisté dozvědí o aktuálním dění v obci i na úřadě, stejně tak jako o její historii.

Názor zákazníka

Mohu potvrdit, že jsme se spoluprací se společností eBRÁNA, grafickou podobou a funkčností webových stránek spokojeni.
Ing. Pavel Kohout, starosta obce Opatovice nad Labem

Obec Opatovice nad Labem

Opatovice nad Labem je obec v okrese Pardubice v Pardubickém kraji s více než dvěma tisíci obyvateli. První písemná zmínka o obci pochází z roku 1073. Asi 1500 metrů na jih se nalézá uhelná elektrárna s odsířením Opatovice nad Labem, severně vodní elektrárna na Labi.

Galerie reference www.opatovicenadlabem.cz

1
Nahoru