Upravit stránku

Společnost JHI, s.r.o., chtěla posunout své webové stránky na vyšší úroveň, aby se minimálně vyrovnala konkurenci. „Proto jsme se rozhodli pro vytvoření webové prezentace, která profesionálně představí veškeré činnosti našeho klienta," dodává obchodní zástupce Milan Doruf, který měl zakázku na starosti.

Nová webová prezentace jhi.cz (externí odkaz) (nové okno) nejdříve zaujme propracovanou grafikou. Jakmile ale návštěvník nahlédne do podstránek, upoutají jeho pozornost chytlavé texty našich copywriterů.

"Primárním cílem textů je prezentovat kamerové systémy (externí odkaz) (nové okno) ORLACO v tom nejlepším světle. Žádné prázdné řeči, ale tvrzení podložené argumenty," prozrazuje copywriterka Zuzka Brožová. "Kladla jsem důraz na faktické výhody a zároveň  jsem se snažila problematiku podat lidsky a čtivě," dodává autorka textů.

Ve spolupráci se společností eBRÁNA jsme získali skutečně profesionálního partnera, který nám vytvořil prezentaci na vysoké úrovni a zajišťuje nám i následnou perfektní péči o internetové stránky. Tým pečující o naše stránky dbá o jejich aktuálnost a tím nám pomáhá soustředit se na naše obchodní aktivity.
Jan Horák, jednatel společnosti JHI

O společnosti JHI s.r.o.

Společnost JHI, s.r.o., je rodinná firma z Předměřic nad Labem působící ve více oborech. Dodává kamerové systémy pro manipulační a dopravní techniku, chemické čisticí prostředky a úklidovou techniku.

Galerie reference www.jhi.cz

1
Nahoru