Upravit stránku

Český výrobce kovových součástek, prototypů a reklamních předmětů, společnost GIVA, s.r.o., hledal partnera pro vytvoření nové webové prezentace, která by obsáhla všechny obchodní činnosti a sloužila pro získávání nových zákazníků.

Po vítězství ve výběrovém řízení a stanovení cílů zákazníkem jsme se chopili šance dokázat, že web je mnohem více, než jen reklamní předmět. Naši specialisté z oddělení internetového marketingu připravili detailní vstupní analýzu, jejíž součástí se stal mimo jiné návrh navigační struktury i podklad pro grafiku.

Web je sice hotový, ale protože náš zákazník nerad usíná na vavřínech, neustále na web přidáváme nějaké vychytávkové funkce. Chystáme dokonce spuštění eshopu.

Jak to vidí zákazník?

Dovolte mi, abych Vám ještě jednou poděkoval za ochotu a celkový servis, který je od Vás a ve firmě eBRÁNA zřejmý na první pohled. Mám z této spolupráce skutečně radost a dobrý pocit.
Všechny lidi, které jsem v eBRÁNĚ doposud poznal včetně Vás, pane Pecháčku, byli vždy vstřícní, profesionální a normální - a to není všude zcela běžné.
Rád s Vámi budu za firmu GIVA s.r.o. nadále rozšiřovat spolupráci na našich internetových projektech, protože máme společný cíl, který se vzájemně podporuje - být ve svém oboru profesionály.
Pavel Honus, výrobní ředitel GIVA s.r.o.

O společnosti GIVA s.r.o.

GIVA, s.r.o., mladá flexibilní výrobní a obchodní společnost, je českým výrobcem kovových součástek, reklamních předmětů, suvenýrů a prototytů z kovu či plastu.

Galerie reference www.giva.cz

1
2
Nahoru