Upravit stránku

A právě největší web společnosti si nyní zasloužil renovaci, při které jsme ho vyzbrojili ohromujícími grafickými prvky. "Cílem projektu byla kvalitní prezentace firmy. Při upgradu tak došlo k oživení grafické stránky a k úpravě struktury webu, aby co nejlépe odpovídala struktuře firmy," prozrazuje Radek Hudec, který o zakázku pečoval. "I když se během výroby několikrát měnila skladba projektu, i tak se stránky prostě povedly! Věřím, že vás nový design s nádhernými fotografiemi odzbrojí stejně jako mě," láká obchodní zástupce.

Galerie reference EXCALIBUR ARMY spol. s r.o.

1

Je libo vojenské vybavení? Pak navštivte stylový eshop.

Je libo vojenské vybavení? Pak navštivte stylový e-shop. Díky této spolupráci jsme získali totiž získali i zákazku na eshop www.earmyshop.cz , který jsme „oblékli do nového moderního kabátu“.

Eshop nabízí kvalitní vojenské vybavení ve velmi širokém sortimentu. Cílem proto bylo vytvořit přehledný eshop, ve kterém se zákazník snadno zorientuje. V dnešní době, kdy jsou oblíbené různé sociální sítě, jsme využili možnost napojení na Facebook. Zároveň jsme zapojili eshop do programu „Ověřeno zákazníky“ na populárním a vyhledáváném nákupním rádci Heureka.cz.

Eshop vás zaujme čistým designem s aktualizovanými obrázky lákajícími k nákupu produktů. Produkty jsou řazeny jak v obrázkovém, tak i v řádkovém a tabulkovém výpisu. Po levé straně je umístěno menu s akční nabídkou sortimentu. Patička s odkazy v přehledných sloupcích vás navede do dalších produktů, které eshop doporučuje. Výsledkem je profesionální eshop se slušivým vojenským „kabátem“.

O společnosti EXCALIBUR ARMY spol. s r.o.

Společnost EXCALIBUR ARMY, spol. s r. o., se zabývá prodejem převážně vojenské techniky a vojenského materiálu ze zásob Armády České republiky. Dále provozuje eshop s vojenským vybavením vč. oblečení, obuvi, střelných a bodných zbraní, dalekohledů, pyrotechniky atd.

Nahoru