Upravit stránku
Není to tak dlouho, co jste se mohli o Martině Jandové dočíst na našem webu poprvé. A přesto se na nás opět obrátila. Proč? Protože stačí pár lset a web zestárne. Zestárne tak, že požadavkům dnešních návštěvníků prostě nestačí.

Kromě webu jsme dělali i další věci

Nový logotyp

V logu je kladen důraz na to, že produkt společnosti Folio Pharm je čistě přírodní léčivo a jeho funkce je přesně zacílit problém v lidském těle a účinně ho vyřešit.
Logo působí důstojně ale zároveň lidsky a přívětivě. Grafická značka vychází ze symbolu srdce, který se jednoduchou deformací přemění na list. Srdce znamená zdraví a (v tomto případě také lásku k přírodě vyvolává v lidech přátelský dojem. List vychází z názvu společnosti (latinsky „folium“) a je zase spojení s přírodou. Na listu je terčík, který znamená přesné zacílení. Myšlenkou léku je totiž to, že přesně najde problém a působí jenom tam, kde je potřeba a nic jiného nepoškodí.

Základní tiskoviny

V logu je kladen důraz na to, že produkt společnosti Folio Pharm je čistě přírodní léčivo a jeho funkce je přesně zacílit problém v lidském těle a účinně ho vyřešit. Logo působí důstojně ale zároveň lidsky a přívětivě. Grafická značka vychází ze symbolu srdce, který se jednoduchou deformací přemění na list.

„V logu je kladen důraz na to, že produkt společnosti Folio Pharm je čistě přírodní léčivo a jeho funkce je přesně zacílit problém v lidském těle a účinně ho vyřešit. Logo působí důstojně ale zároveň lidsky a přívětivě. Grafická značka vychází ze symbolu srdce, který se jednoduchou deformací přemění na list. Srdce znamená zdraví a (v tomto případě také lásku k přírodě vyvolává v lidech přátelský dojem.“

Robin RemešGrafik pracující na zakázce

Jak nový weby a e-shop od eBRÁNY pomohl klientovi v číslech?

Klient si naši práci pochvaluje

Martina Jandová je certifikovanou výživovou poradkyní. Díky svým vlastním zkušenostem s nadváhou, hubnutím a hledáním zdravé rovnováhy, se zabývá výživou skoro celý život.  Svůj balanc úspěšně našla už před několika lety a zdravý životní styl se stal její vášní, kterou předává i svým klientům.

"Jsem nadšená z mých nových webových stránek. Jsem ráda, že toto nadšení nesdílím sama, ale dostávám pozitivní zpětnou vazbu i od mých klientů. Líbí se jim responzivní web, který jim zjednodušil a ulehčil hledání receptů.

Dostala jsem nabídku na spolupráci s časopisem Dieta. Jako důvod, proč si vybrali zrovna mne, uvedli, že když hledali nějakého výživového poradce na internetu, zaujaly je moje stránky a na základě toho se mi ozvali. e-BRÁNO, moc děkuji za skvělou spolupráci. Vaše služby můžu vřele doporučit i ostatním."

Martina JandováVýživový poradce

O zakázku se postaral Pavel Janda

"Hlavním důvodem přechodu byl responzivní design. Z desktopu na web chodí již jen 35% návštěvníků, všichni ostatní přicházejí z mobilů a tabletů.

"Vhledem k tomu, že web obsahuje velké množství článků (receptů a referencí), tak bylo celkem náročné web přeplnit (cca 300 stránek). Zároveň bylo z důvodu zachování návštěvnosti z vyhledávačů potřeba řešit i zachování URL adres a meta dat, což naštěstí produkty eBRÁNY umožňují. Dále jsme využili možnosti štítkování novinek. Díky této funkci se nyní dá velké množství článků  snadno filtrovat.  

Už na původním webu jsme využívaly propojení s MailChimpem, ale s novým webem jsme spustili v MailChimpu i automatické Welcome a RSS e-mailingové kampaně."

Pavel JandaObchodní zástupce +420 490 520 015janda@ebrana.cz
Zobrazit další Pavlovy zakázky 
Nahoru