Upravit stránku

Jde o detailně propracované webové řešení s množstvím zajímavého obsahu, originální grafikou, přehlednou strukturou, ale i internetovým marketingem, díky kterému se web neustále vyvíjí, žije a pulzuje. Webovou prezentaci jsme vystavěli na systému pro samostatnou správu obsahu. Díky tomu si mohou pracovníci společnosti Homea sami upravovat a aktualizovat texty, kdykoliv potřebují.

Naši společnou práci zastřešuje průběžná správa online marketingu. To znamená, že web prochází pravidelnou optimalizací pro online vyhledávání (SEO) a tým zkušených copywriterů přidává průběžně profesionální texty. Tvorba internetových stránek pro Homeu odstartovala i další spolupráci. Následovala webová prezentace medicaltech.cz, projekt Epilační kliniky, na který plynule navazuje web pro Centrum péče o nohy.

Po přechodu k eBRÁNĚ celé naše podnikání dostalo úplně nových styl. Nyní se prezentujeme jako úspěšná firma v oboru medicínské techniky a dermatologie a neustále vyvíjíme a přidáváme další webové projekty. Pochvala a díky!
Ing. Filip Žampach, majitel společností Homea a Medicaltech

Galerie reference Homea, spol. s r.o.

1

Pro špičkovou laserovou technologii je špičkový web nezbytností

Protože byl ředitel společnosti Ing. Filip Žampach s výsledkem velice spokojen, odstartovala širší spolupráce. Vytvořili jsme nové internetové stránky pro společnost Medicaltech a k nim i samostatný web privátní sítě dermatologických ambulancí medicalclinic.cz   ve stejném korporátním stylu. Původní webovou prezentaci homea.cz jsme zase rozšířili o samostatný web pro Homea Epilační kliniku. Zatím posledním společným dílem je web Centra péče o nohy, také patřící do rodiny webů Homea.

Webové stránky jsme vytvořili k prezentaci špičkových lékařských laserů a dalších přístrojů. Podmínkou zákazníka byla jednoduchá a samostatná správa obsahu stránek, což náš CMS WebArchitect plně umožňuje. Do jednoduché struktury webu jsme zahrnuli navíc i moduly workshop a novinky, díky nimž si mohou lékaři a odborná veřejnost jednoduše rezervovat svou účast na kongresech nebo si objednat představení produktů.

Vyzkoušejte si rovněž efekt vyhlazení pleti. Na webu Neogen.cz!

Společně s naším zákazníkem Medicaltech, a.s., jsme opět spustili i další zajímavý projekt. Tentokrát jde o web NeoGen, který představuje novinku na českém trhu - technologii NeoGen Plazma. Tato technologie přináší dlouhotrvající omlazení pleti bez použití skalpelu. O jejích účincích se mohou zákazníci přesvědčit hned na úvodní stránce webu, kde si sami mohou pomocí "lupy"prohlédnout efekt vyhlazení pleti!

Připravili jsme také další originální webový projekt, postavený na příbězích lidí

Stránky Homea Epilační klinika jsou v pořadí již 4. projektem pro společnosti HOMEA - Mediacaltech. V tomto případě jsme chtěli navrhnout zcela unikátní web – graficky čistý, soustředěný na služby z oblasti laserové epilace.

Zakladatelka kliniky MUDr. Iva Žampachová proto souhlasila s nafocením originálních fotografií a vytvořením čtyř referenčních příběhů lidí. Ti vypráví o zkušenostech s laserovou epilací. Výhody epilace laserem představují na praktických příkladech a motivují další potenciální zákazníky, aby si objednali služby epilační kliniky. Pro zvýšení motivace potenciálních klientů spravujeme epilační klinice také facebookové kampaně.

Samostatnou microsite si zasloužila i péče o nohy v dermacentru Homea

Vytvořili jsme také webovou prezentaci, tentokrát zaměřenou na péči o nohy. Zákroky v této oblasti jsou totiž v dermacentru Homea natolik významné, že si zasloužily samostatný web. Náš tým grafiků pro něj vytvořil hravé grafické prvky, díky kterým je web atraktivní a jeho prohlížení vás bude bavit. Centrum péče o nohy je tak již 5. webovou prezentací pro pana Žampacha a jeho firmy. 

O společnosti Homea, spol. s r.o.

Homea s.r.o. otevřela v roce 1991 v Pardubicích standardní kožní ambulanci, kterou postupně rozvíjí do řady samostatných odborných oddělení. Úzce spolupracuje se společností Medicaltech a podílí se také na projektu dermatologických a estetických center pod záštitou MedicalClinic.

Nahoru